szkola-plywania

Szkoła Pływania to propozycja zajęć dla dzieci w wieku szkolnym. Program nauki obejmuje zabawy i ćwiczenia, które stopniowo oswajają młodych pływaków ze środowiskiem wodnym. Na tym etapie szczególnie ważnym czynnikiem jest pokonanie bariery psychicznej.
Kolejnym poziomem jest opanowanie podstawowych umiejętności pływackich, które stanowią podstawę do nauki stylów kraul na grzbiecie i na piersiach. Różnorodność przyborów stosowanych na zajęciach oraz przeplatanie ćwiczeń pływackich zabawami nie pozwalają na nudę i monotonię. Opanowywanie nowych umiejętności sprawia dużą radość i daje motywację do dalszej edukacji. Program nauki staramy się dostosować do potrzeb dzieci mając na uwadze zróżnicowane zdolności motoryczne.
Okazją do zaprezentowania swoich postępów jest zdobycie Karty Pływackiej lub udział w zawodach pływackich organizowanych przez Szkołę Pływania PLUSK.
Proponujemy kursy pływania podczas których zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu oraz intensywniejsze 2 x w tygodniu.

 

Szybki kontakt

Szkoła Pływania Gimnastyka Korekcyjna PLUSK

Basen CROBiS "DERRATA"
ul. Boya Żeleńskiego 100,
Katowice

e-mail: spplusk@poczta.fm

507686486
500694846

 
Zobacz regulamin.
 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.